Royal Canin Digestive Care Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psy s citlivým trávením

85g Na magazynie > 5 szt 4,96 zł
+
Historia cen
12x85g Na magazynie 3 szt 49,7 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400141

Problemy z trawieniem nie są niczym przyjemnym i mogą nawet dręczyć twojego psa. Dieta zawierająca wysokiej jakości składniki odżywcze przyczynia się nie tylko do dobrego samopoczucia jelit twojego psa, ale także do jego ogólnej satysfakcji. ROYAL CANIN® Bochenek do pielęgnacji przewodu pokarmowego jest odpowiedni dla psów każdej wielkości.

Puszki dla psów zostały przetestowane w Royal Canin, zawierają wysoce strawne białka i mieszaninę prebiotyków i błonnika dla zrównoważonej mikroflory jelitowej, pomagając w promowaniu optymalnej jakości stolca. Royal Canin wie, jak ważne są białka - dlatego wykorzystuje tylko najlepsze z nich i dostosowuje je do specyficznych potrzeb Twojego psa. Pasza zawiera wysoce strawne białka, znane jako L.I.P., oraz serię prebiotyków dla zdrowej mikroflory jelitowej. Ponadto precyzyjnie wyważone rozpuszczalne i nierozpuszczalne gatunki błonnika, które zawarte są w pysznej kapsułce z pastą, dodatkowo zmniejszają fermentację i promują zdrowe przejście przewodu pokarmowego.

Oprócz tego pysznego pasztetu, Pielęgnacja trawienia jest również dostępna jako chrupiące granulki. Oba pasze są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu? Idź do ROYAL CANIN® Digestive Care i zobacz korzyści płynące z wysokiej jakości składników odżywczych, które równoważą optymalny komfort i wchłanianie jelit.