W dniach 28.09. - 29.09.2023 będzie w naszym magazynie przebiegać przerwa techniczna. Wszystkie zamówienia z tego okresu będą wysyłane od poniedziałku 02.10.2023. Dziękujemy za zrozumienie

Royal Canin Medium Puppy - kapsička pro střední štěňata

140g Na magazynie > 5 szt 22,8 zł
+
Historia cen
10x140g Na magazynie > 5 szt 87,74 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400149

Wzrost jest ważnym okresem zmian i odkryć dla twojego szczeniaka. Jego naturalna obrona wciąż ewoluuje. Wraz ze wzrostem szczeniaka kompletna i zbilansowana dieta jest niezbędna dla optymalnego zdrowia. ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy został opracowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby żywieniowe szczeniąt średnich ras w wieku do 12 miesięcy, o wadze od 11 do 25 kg w dorosłym życiu.

Dzięki ekskluzywnemu kompleksowi przeciwutleniaczy, w tym witaminy E, ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy wspiera układ odpornościowy szczeniaka w miarę ewolucji jego naturalnych mechanizmów obronnych. Ta karma zawiera również składniki odżywcze, które wspierają zdrowie przewodu pokarmowego szczeniaka i utrzymują równowagę mikroflory jelitowej. Szczenięta średnich ras mają krótki wzrost, dlatego ich karma musi mieć wysoką zawartość energetyczną, aby zaspokoić ich potrzeby energetyczne. Ze względu na optymalną zawartość składników odżywczych pasza promuje również zdrowy rozwój szkieletu w tym kluczowym okresie.