fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

antyrównole. spot-on EXSPOT

Skład - Exspot ® zawiera bardzo skuteczne permetrynę owadobójczy. Zabija pchły i kleszcze i zapewnia ochronę przed atakami pasożytów zewnętrznych. Po rozwiązaniu zakropleniu do skóry psa jest szybkie rozprzestrzenianie się permetryny warstwy tłuszczu skóry. W ciągu 2-3 dni jest rozszerzenie substancji czynnej na wskroś psa.
efekt

Pasożyty są po kontakcie z leczonych psów odpychane przez "gorącym dniem stóp", gdy są podrażnienia zakończeń nerwowych w nogach. W przypadku przenikania substancji czynnej w organizmie są natychmiast paraliż i zabite.
Exspot ® chroni

     * Z kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) przez 4 tygodnie
     * Na pchły (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) przez 4 tygodnie.
     * Przed muszki (perniciosus Phlebotomus) przez 3-4 tygodnie.

Zastosowania i aplikacje
Exspot ® można stosować u psów od wieku 2 tygodni. Szczenięta i psy o masie ciała 15 kg, zastosowanie 1 pipetą roztwór na skórę między łopatkami. Dla psów o wadze ponad 15 kg, stosuje się 1 pipety na skórze pomiędzy łopatkami i 1 pipety na skórze od podstawy ogona. ® Exspot do nevtírejte skóry. Unikać kontaktu psa z wody przez 12 godzin po zastosowaniu. W przypadku, gdy pies po promokne lub umyciu, stosuje Exspot ® ponownie.

Jest on przeznaczony tylko dla psów, koty nie powinny być stosowane.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

29. 07. 2016
  • Pro nás dobrý antiparazitický spot.Letos jsem začala sezónu obojkem,který byl též dobrý,ale protože mám psa s kterým intenzivně cvičím obojek nám překážel.
  • nemám
Pro nás dobrý antiparazitický spot.Letos jsem začala sezónu obojkem,který byl též dobrý,ale protože mám psa s kterým intenzivně cvičím obojek nám překážel. Kapeme pravidelně za 6 týdnů a jsme bez klíšťat a to se pohybujeme denně v přírodě.
12. 04. 2016
produkt máme osvědčený
20. 12. 2015
  • ˇUčinný proti klíšťatům,odzkoušený
  • žádné výhrady
Nám tento přípravek vyhovuje(boxera),je účinný
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji