fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Barking Heads Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Historia Heads Barking sięga lat 90 dwudziestego wieku, kiedy to trójka zapaleńców postanowiła zrobić coś dla zwierząt, ale z wesoła nutą. Ten specyficzny brytyjski humor przebija się na opakowaniach ale i w podejściu do samej produkcji. Ponieważ praca powinna łączyć, wiedzę, z pasją i przyjemnością tylko wtedy powstają naprawdę dobre produkty. O karmach Heads Barking można napisać albo bardzo krótko, albo bardzo długo. My zrobimy to w telegraficznym skrócie, zapraszając jednocześnie do zapoznania się z szczegółowa ofertą tych wyjątkowych brytyjskich karm.

Karmy Heads Barking to magia połączenia doskonałej jakości lokalnych składników, pozyskanych z miejscowych gospodarstw, od ludzi dla których praca i pasja to jedno. To niezwykłe bogactwo form i rodzajów, które umożliwia znalezienie karmy dla każdego psa i kota nie zależnie od jego wieku, aktywności czy upodobań.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji