fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Barking Heads Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Historia Heads Barking sięga lat 90 dwudziestego wieku, kiedy to trójka zapaleńców postanowiła zrobić coś dla zwierząt, ale z wesoła nutą. Ten specyficzny brytyjski humor przebija się na opakowaniach ale i w podejściu do samej produkcji. Ponieważ praca powinna łączyć, wiedzę, z pasją i przyjemnością tylko wtedy powstają naprawdę dobre produkty. O karmach Heads Barking można napisać albo bardzo krótko, albo bardzo długo. My zrobimy to w telegraficznym skrócie, zapraszając jednocześnie do zapoznania się z szczegółowa ofertą tych wyjątkowych brytyjskich karm.

Karmy Heads Barking to magia połączenia doskonałej jakości lokalnych składników, pozyskanych z miejscowych gospodarstw, od ludzi dla których praca i pasja to jedno. To niezwykłe bogactwo form i rodzajów, które umożliwia znalezienie karmy dla każdego psa i kota nie zależnie od jego wieku, aktywności czy upodobań.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji