W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i związanymi z nią utrudnieniami, nasz sklep ma 2 dniowe opóźnienie w realizacji wysyłek. Droga dostawy także uległa wydłużeniu. Średni czas realizacji zamówienia od jego złożenia do dostarczenia paczki pod wskazany adres, waha się w granicach 5 dni roboczych. Mamy nadzieję, na zrozumienie z Państwa strony.

Wybieramy dla Twojego psa

Wybieramy dla Twojego kotka

Jak zabawiać psa między czterema ścianami?
30.03.20 Życie z psem

Jak zabawiać psa między czterema ścianami?

Bez skupiania się, chodzenia ograniczonego do najbardziej niezbędnych celów i zamkniętych terenów treningowych dla psów. Środki przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa dotykają nie tylko ludzi, ale także ich zwierzęta domowe. Na szczęście istnieją sposoby na zabawę z psem w domu.

Jak wyczyścić oczy psa?
16.03.20 Opieka

Jak wyczyścić oczy psa?

Oczy są jedną z najbardziej wrażliwych części ciała psa. Czasami senność lub śluz pojawiają się w rogach i należy je ostrożnie usunąć. Jednak dla wrażliwych osób woda i odrobina bawełny nie wystarczą. Z drugiej strony czyszczenie waty nie jest zalecane, ponieważ może strzępić się w kontakcie ze skórą i włosami, a włókna pozostaną w oku. Gaza jest lepsza.

10 wyrażeń kociej miłości
16.03.20 Życie z kotem

10 wyrażeń kociej miłości

Niektóre koty są przywiązane i lubią się przytulać, inne fizyczne kontakty z ludźmi nie wyglądają na wiele. Ale to nie znaczy, że cię nie kochają. Druga grupa okazuje uczucie tylko w inny sposób.

Dlaczego kot plotkuje?
11.03.20 Życie z kotem

Dlaczego kot plotkuje?

Jest to normalne, że kot od czasu do czasu drapie lub liże dokładnie w ramach codziennego czyszczenia. Problemem jest jednak zwiększone swędzenie, co prowadzi do nadmiernego drapania. Przeważnie jest to obecność zewnętrznych pasożytów lub oznaka alergii. Czasami problemy te występują również w infekcjach bakteryjnych lub skórnych drożdży.