Royal Canin Exigent Dog Loaf - kieszeń z pasztetem dla słodkich małych psów

85g Na magazynie > 5 szt 5,04 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400143

Czy wiesz, że Twój pies ma dobrze rozwinięty smak? Podczas jedzenia pies ocenia nie tylko konsystencję, ale także zapach i wielkość ugryzienia jego pokarmu. Jeśli Twój pies jest wybredny, możesz zaspokoić jego apetyt pyszną i kompletną dietą, którą nie tylko je, ale także lubi.

Kieszenie w paście ROYAL CANIN® Exigent Loaf nadaje się dla psów wszystkich rozmiarów, pełnych składników odżywczych, których Twój pies potrzebuje do zdrowego życia. Dzięki temu pysznemu jedzeniu, które uwielbiają nawet najbardziej selektywne psy, Twój pies będzie zdrowo się odżywiał. Wygięty pasztet gotuje się bezpośrednio w woreczku, aby zachować cały jego aromat. Wysokiej jakości składniki odżywcze zapewniają smak i konsystencję, której Twój pies nie może się oprzeć. Wszystkie karmy Royal Canin są kompletne pod względem odżywczym i zawierają 100% jakości białka, tłuszczu, błonnika, witamin i minerałów, których Twój pies potrzebuje do dożywotniego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Oprócz tego pysznego pasztetu dostępny jest również program odżywiania Exigent w postaci chrupiących granulek. Oba pokarmy są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulek?