Royal Canin Mini Adult - kieszeń dla dorosłych małych psów

85g Na magazynie > 5 szt 4,88 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400148

Twój piesek potrzebuje karmy, która utrzyma i utrzyma jego optymalne zdrowie przez całe dorosłe życie. ROYAL CANIN® Mini Adult in Gravy został opracowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby żywieniowe małych dorosłych psów. ROYAL CANIN® Mini Adult w kieszeniach Gravy nadaje się dla małych dorosłych psów do 12. roku życia, które ważą mniej niż 10 kg.

Połączenie określonych składników odżywczych sprzyja zdrowiu przewodu pokarmowego i utrzymuje równowagę mikroflory jelitowej. Starannie dostosowana zawartość energii w paszy pomaga małym psom utrzymać idealną wagę. Ważne jest, aby unikać osiągania dorosłości, ponieważ metabolizm twojego psa jest teraz wolniejszy niż okres szczenięcia. Kieszenie dla psów zawierają również składniki odżywcze poprawiające kondycję skóry i sierści. Są wzbogacone w kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które utrzymują zdrowe kości i stawy.

Aby zaspokoić gust jak największej liczby psów, ROYAL CANIN® Mini Adult jest również dostępny jako sucha karma z chrupiącymi i smacznymi granulkami. Jeśli myślisz o paszy mieszanej, postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi, aby zapewnić Twojemu psu odpowiednią ilość suchej i mokrej karmy.