Royal Canin Mini Puppy - kieszeń dla małych szczeniąt

85g Na magazynie > 5 szt 4,83 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400147

Wzrost jest ważną fazą w życiu twojego psa: jest to okres zmian fizycznych i nowych odkryć. Kiedy twój szczeniak nadal rośnie, ważne jest, aby podać mu dietę, która zapewni mu optymalne zdrowie. ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy został zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby żywieniowe małych szczeniąt poniżej 10 miesiąca życia, o wadze do 10 kg w dorosłym życiu.

Naturalna ochrona twojego szczeniaka wciąż ewoluuje, więc kieszeń na małe szczenięta zawiera wyjątkowe cechy kompleks przeciwutleniaczy, w tym witaminę E, która wspiera niedojrzały układ odpornościowy w rozwoju. ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy zawiera również korzystne składniki odżywcze, które wspierają ogólne zdrowie przewodu pokarmowego , w tym także równowagę mikroflory jelitowej.

Twoje szczenię należy do małej rasy, więc nie zajmuje dużo czasu, aby osiągnąć ostateczny rozmiar. Należy to wziąć pod uwagę i karmić wystarczającą ilością energii. Z tego powodu ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy zawiera bardzo wysoką zawartość energii, która spełnia wymagania Twojego psa.

Aby zadowolić smak jak największej liczby psów, ROYAL CANIN® Mini Puppy jest również dostępny jako sucha karma z chrupiącymi i smacznymi granulkami.