Royal Canin Urinary Care Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psy s ledvinovými problémy

85g Na magazynie > 5 szt 5,24 zł
+
Historia cen
12x85g Na magazynie 2 szt 49,73 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400145

Układ moczowy jest częstym źródłem problemów dla psów. Jeśli pies nie pije wystarczającej ilości wody, jego mocz może być zbyt skoncentrowany. Minerały z moczu mogą następnie tworzyć kryształy i ostatecznie prowadzić do powstawania bolesnych kamieni. Wysokiej jakości składniki odżywcze, które są zbalansowane, aby zapewnić dobre funkcjonowanie dróg moczowych, pomagają chronić dobre samopoczucie psa.

 

ROYAL CANIN® Urinary Care Loaf jest odpowiedni dla psów wszystkich rozmiarów, które mają problemy z nerkami. Żywność rozcieńcza mocz, co ostatecznie tworzy środowisko, które jest mniej podatne na kryształy i kamienie. Wszystkie pasze ROYAL CANIN® zawierają 100% białka, tłuszczu, błonnika, witamin i minerałów, których Twój pies potrzebuje, aby utrzymać optymalne zdrowie układu moczowego. Ten wyjątkowo smaczny pasztet ma wysoką zawartość wilgoci, która przyczynia się do rozcieńczenia moczu twojego psa.

 

Oprócz tego smacznego pasztetu, program żywieniowy Urinary Care jest również dostępny w postaci chrupiących granulek. Oba pasze są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu?