fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

ALAVIS SHELBY stawów

Źródło wysokiej jakości czystego kolagenu, wzbogaconego glukozaminą i chondroityną, oraz kwasem hialuronowym.

 ALAVIS SHELBY to specjalistyczny preparat przeznaczony  do regeneracji układu mięśniowo-szkieletowego psów.

Shelby Pro stawy zawiera kolagenu w najwyższej jakości marek Collyss® i Cartidyss® pochodzących od zwierząt morskich i kolagen natywny pochodzących z chrząstki kurczaka.

Składniki czynne w jednej kapsułce: Collyss® - hydrolizowany kolagen typu I 20 mg Cartidyss® - hydrolizowany typu II .. 20 mg, kolagen typu II 20 g Witamina C 20 mg siarczanu chondroityny Siarczan glukozaminy 7,9 mg kolagenu. 4,3 mg kwasu hialuronowego. 0,8 mg

Sposób użycia: Kapsułki należy podawać codziennie w zależności od potrzeb bezpośrednio do jamy ustnej zwierzęcia lub z odrobiną żywności. Kapsułkę można demontować i zawartość miesza się z wodą lub odrobiną żywności.

Uwaga: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pełny opis produktu

Collyss® - kolagenu typu I - występuje w mocno obciążonych strukturach, takich jak ścięgna i chrząstki włókniste. Jest odporny na naprężenia i dlatego jest bardzo ważny ze względu na wytrzymałość ścięgien, a tym samym wzmocnienia aparat ruchu. Kolagen jest również w kościach i skórze. Kolagen typu I Collyss® patentem hydrolizatu kolagenu produkowanego z oczyszczonych chrząstek ryb morskich.

Cartidyss® - kolagen typu II w najwyższej jakości - zachowuje kształt chrząstki i zapobiega jego odkształceniom. Kolagen typu II jest częścią chrząstki szklistej  elastycznej i odpornej na ciśnienie. Cartidyss® oczyszczony hydrolizat kolagenu pochodzący z chrząstki płaszczki.

Kolagenu typu II - pochodzący z chrząstki kurczaka. Jest to nie poddany  denaturacji kolagen który zachował strukturę potrójnej helisy.

Witamina C - jest niezbędne dla metabolizmu aminokwasów, zwłaszcza aminokwasów hydroksyproliny i hydroksylizyny, które są bardzo istotne dla syntezy kolagenu. Witamina C odgrywa także niezbywalną rolę w rozwoju kości i chrząstki. Niedobór witaminy C prowadzi do obniżenia wytrzymałości włókien kolagenowych, nie tylko chrząstki, lecz również w więzadeł i ścięgien. Witamina C wspiera wchłanianie żelaza i sprzyja powstawaniu białych krwinek, które odgrywają ważną rolę w odporności, swoim działaniem przeciwutleniającym chronią komórki ciała.

Siarczan chondroityny - jest ważną częścią zewnątrzkomórkowej macierzy chrząstki stawowej. Wiąże dużą ilości wody, która nawilża chrząstki i zapewnić jej elastyczność. Siarczan chondroityny ponadto wspiera tworzenie proteoglikanów i zmniejsza aktywność kolagenolityczną. Podawanie chondroityny prowadzi do spowolnienia destrukcyjnych zmian w chrząstce, zmniejsza bóle stawów, poprawia mobilność i łagodzi stany zapalne stawów.

Siarczan glukozaminy - odgrywają ważną rolę w metabolizmie chrząstki i jest jednym z podstawowych elementów strukturalnych chrząstki stawowej. Obsługuje chondrocyty (komórki chrząstki) w syntezie proteoglikanów (podstawowe elementy struktury chrząstki), i jest głównym substratem do ich utworzenia. Glukozamina jest aktywnie akceptowane chrząstki i spowalnia rozwój zmian zwyrodnieniowych chrząstki.

Kwas hialuronowy - to jeden z głównych składników macierzy zewnątrzkomórkowej mazi stawowej w stawach, które ze względu na jego właściwości lepkosprężyste, działa jako środek poślizgowy i amortyzator. Im wyższe stężenie kwasu, tym lepsze są właściwości lepkosprężyste płynu maziowego, co prowadzi do poprawienia smarowania stawów i odżywiania chrząstki. Podawanie kwasu hialuronowego normalizuje właściwości płynie maziowym działa przeciwko degeneracji chrząstki i odtwarza oryginalne właściwości.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

04. 10. 2016
  • psům dávám jako prevenci, nevím zda jim pomáhá nebo ne
Dávám tablety jako prevenci, takže nemohu posoudit nějaké účinky
04. 06. 2016
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji